Beauty Glove Ürünler

  • Beauty Glove Havlu Kese

   Bir yüzü %100 pamuklu havlu kumaş, diğer yüzü %100 floş kumaş olan Beauty Glove Havlu Kese ile banyo keyfiniz iki kat daha güzel, Vücudunuzu floş yüzü ile keseledikten sonra havlu yüzü ile sabunlayarak vücudunuzun bakımını nazikçe yapabilirsiniz.

  • Beauty Glove İpek Kese

   %100 İpek ipliğinden dokuma kumaşı Beauty Glove İpek Kese vücudunuzda hassas ve narin arındırma yapar. Tüm ürünlerimiz gibi ipek kesemizde kimyasal hiçbir madde katılmadan, sadece saf ipeğin dokunması ile üretilmektedir.

  • Beauty Glove İnce Kese

   Narin ciltler için hassas bakım. Beauty Glove İnce Kese ile, hassas ve narin ciltlerin keselenmesini ve yenilenmesini sağlayabilirsiniz. İnce floş ipliklerin özel teknikler ile inceltilip, sık dokunması ile elde edilen kese kumaşı konforlu bir keselenme deneyimi yaşatacaktır.

  • Beauty Glove Orta Kese

   Normal ciltler için üretilen Beauty Glove Orta Kese, banyo ve hamam kullanımına uygun, normal ve yağlı ciltlerin keselenmesinde etkilidir. Doğal Floş kumaştan üretilen kesemiz de hiçbir katkı maddesi bulunmamaktadır.

  • Beauty Glove Kalın Kese

   Dayanıklı ve yağlı ciltler için Beauty Glove Kalın Kese banyo ve hamam kullanımına uygundur. Kalın dokusu ile güçlü arındırıcı özelliği bu kesemizi özel kılmaktadır.

  • Beauty Glove Tellak Kese

   Erkeklerin cilt yapısına uygun ürettiğimiz Beauty Glove Tellak Kese, banyo ve hamam kullanımına uygun, kalın iplik ve sık dokuma ile üretilmiş bir kesedir. Arındırma özelliği ile normal ve yağlı cilt tiplerinde kullanılır.

  • Beauty Glove Yüz Kesesi

   %100 İpek ipliğinden dokuma kumaşı ile Beauty Glove İpek Yüz Kesesi narin dokusu ile yüzünüzü tahriş etmeden peeling etkisi ile soyma işlemini başarıyla yapabilir. Yüz kesesi  sadece saf ipeğin dokunması ile üretilmektedir.

  • Beauty Glove Sırt Kesesi

   Sırt bölgesinin keselenmesine uygun olacak şekilde tasarlanan ve üretilen Beauty Glove Sırt Kesesi, kalın dokusu ile hızlı ve pratik keselenme sağlar. Sırt bölgesinin tamamına etki edebilen kesemiz ile tek başınıza banyoda sırtınızı keseleyebilirsiniz.

  Start typing and press Enter to search

  Shopping Cart

  Sepetinizde ürün bulunmuyor.